ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/563/1686615/azari_jahromi1.jpg

پس از اعتراضات در سطح کشور به دلیل افزایش قیمت بنزین و قطعی سراسری اینترنت به دلیل مشکلات امنیتی پیش آمده فشار به وزیر ارتباطات به دلیل قطع اینترنت افزایش فزاینده‌ای یافته است. همین امر باعث شده است تا آقای آذری جهرمی به دنبال آن باشد که از مردم کشور دلجویی به عمل آورد. از اصلی‌ترین دلایل مردم این است که وزیر ارتباطات را مسئول قطعی اینترنت می دانند و لازم است در این باره به مردم اطلاع رسانی کامل صورت گیرد.
به همین خاطر نیاز است که با اطلاع رسانی مناسب از تشویش افکار عمومی جلوگیری به عمل آید و این اطمینان به آنها داده شود که شرایط پیش آمده موقتی بوده و ادامه دار نخواهد بود.
به همین خاطر در اقدامی جالب آقای آذری جهرمی شماره تماس خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. ایشان اعلام کرده‌اند که از این پس مردم برای ارتباط، ارائه نظرات و پیشنهادهای خود می‌توانند با این شماره با وی تماس برقرار کنند. آذری جهرمی در این پیام تاکید کرد ده روز قطعی اینترنت برای وی به اندازه 10 سال گذشت.
پیام وزیر ارتباطات:

شماره تلفن بنده: 09122997821

این ده روز اندازه‌ی ده سال برایم گذشت. برای رضایت شما بسیار تلاش کردم، بالاخره درسته امنیت مهمه ولی اگر در کنار آزادی باشه. می‌دونید که برای من نظر مردم و حق‌الناس از همه مهم‌تر است. برای جلوگیری از این اتفاقات در آینده نظرات و پیشنهاداتون و یا خسارت‌هایی که بهتون وارد شده یا حتی درد و دل‌هاتون رو لطفا کامنت بگذارید یا برایم به شماره تلفنم 09122997821 پیامک بفرمایید (می‌توانید متن پیامک‌های خود را برایم در توییتر و اینستاگرام منتشر کنید تا بقیه هم استفاده کنند).

من کاملا و صد درصدی در خدمت شما و در کنار شما هستم که صحبت‌هایتان را بشنوم.

یک دست صدا ندارد باید همه‌باهم باشیم.


دهکده اخبار تکنولوژی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مردم ,شماره ,جهرمی ,اینترنت ,آذری ,برایم ,آذری جهرمی ,وزیر ارتباطات ,جهرمی شماره ,همین خاطر ,شماره تماس ,آذری جهرمی شماره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمی دبیرستان دوره اول پسرانه کلاهدوز Tremain باوان بلاگ دانیال نوآیین BAHAR پنجره چوبی سلام بر حسین فتوبلاگ شخصی حسین توکلی بردسکن حکمت و حکایت